Excellent Apartment Copacabana!
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Excellent Apartment Copacabana! Rio de Janeiro ligt op 6 km van de Escadaria Selarón en op 10 minuten te voet van Cardeal Arcoverde metrostation. Dit appartement van 40 m² biedt uitzicht op de zee en garandeert de veiligheid van de gasten met 24 uur bewakingsdienst.
Dit 1-badkamer appartement is te vinden in de Zona Sul wijk van de stad, op 3 km van de Suikerbroodberg kabelbaan. Het Museum voor Moderne Kunst bevindt zich op 15 minuten rijafstand van Excellent Apartment Copacabana!, terwijl BRS 1 Rodolfo Dantas busstation in de buurt van het pand ligt.
Als gasten verblijven in dit appartement, hebben ze toegang tot een woonkamer voorzien van airconditioning. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij deze accommodatie. Badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.
Excellent Apartment Copacabana! bevat een complete keuken, die een koelkast en een oven verleent. Estação D Pedro II Central treinstation bevindt zich op 7 km van deze 1-slaapkameraccommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Vermelha1,5 km
- Aterro do Flamengo4,1 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont9 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Excellent Apartment Copacabana!.
Gasten van Excellent Apartment Copacabana! kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Escadaria Selarón, op 15 minuten rijafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Suikerbroodberg kabelbaan (3 km) en het Museum voor Moderne Kunst (6 km). - ❓
Hoeveel kost het om Excellent Apartment Copacabana! te boeken?
De prijs van het boeken van Excellent Apartment Copacabana! is $92. - ❓
Heeft dit appartement een internetverbinding?
Ja, dit appartement is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van Excellent Apartment Copacabana!?
Excellent Apartment Copacabana! bestaat uit 40 vierkante meter.